elektryk / automatyk

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Zwierzyńcu

Opis stanowiska:

  • Diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn
  • Konserwacja i przeglądy maszyn
  • Tworzenie dokumentacji wykonywanych czynności
  • Udział w instalacji i rozruchu nowych maszyn
  • Modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (automatyka, elektronika, robotyka, mechatronika lub pokrewne)
  • Znajomość zagadnień z obszaru elektryki, elektroniki, automatyki, informatyki
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną maszyn (schemat elektryczny, pneumatyczny, hydrauliczny, rysunek techniczny)
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność
  • Samodzielność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Podstawowa wiedza z zakresu sterowników PLC
  • Umiejętność parametryzowania falowników
  • Znajomość komunikacji sieci przemysłowych
  • Uprawnienia SEP lub gotowość do ich zdobycia (firma pokrywa koszt)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży produkcyjnej.
  • Szkolenia branżowe, możliwość zdobycia uprawnień
  • Adekwatne wynagrodzenie
  • Premia za brak absencji
  • Bezpłatny transport pracowniczy na trasach z Zamościa, Biłgoraja, Tomaszowa Lub., Rudnika, Frampola, Tereszpola, Krasnobrodu, Turobina)
  • Parking dla zmotoryzowanych
  • Dobre warunki pracy, klimatyzowane hale.
  • Wiele dodatkowych świadczeń (13. pensja, ubezpieczenia grupowe, świadczenia z funduszu socjalnego, dofinansowanie kolonii dla dzieci, pożyczki zakładowe)

Kontakt:

Zadzwoń lub prześlij nam swoje zgłoszenie na adres E-Mail.

tel: 84 687 35 87

e-mail: info@jobon.pl